Meble nietypowe

Chętnie podejmujemy się tworzenia nietypowych mebli z projektu Klienta lub tworzenia projektu na podstawie inspiracji przesłanych przez Klienta. Oferujemy najwyższej jakości nietypowe meble wykonywane na wymiar. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym z etapów realizacji projektu oraz profesjonalne doradztwo i pomoc w przypadku pytań i wątpliwości.

Nie boimy się łączenia ze sobą różnych materiałów – płyt meblowych, lakierowanego MDF, forniru, litego drewna, stali, mosiądzu czy aluminium. Przy takich projektach poświęcamy dużo czasu na dokładne przemyślenie i dobre zaprojektowanie wszystkich szczegółów, ponieważ przy skomplikowanych aranżacjach to właśnie one stanowią o jakości całego mebla czy zabudowy.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a zarówno nietypowe meble, jak i inne z naszej oferty, projektujemy i tworzymy z dbałością o najmniejsze detale oraz w taki sposób, aby efekt końcowy spełniał wszelkie oczekiwania i wymagania. Tworzymy wyjątkowe, nietypowe meble, które zachwycają oryginalnym wyglądem i niepowtarzalnym designem.

 

meble na wymiar lublinmeble kuchenne lublinmeble łazienkowe lublinmeble salonowe lublinszafy lublingarderoby lublinmeble biurowe lublinmeble sklepowe lublinmeble nietypowe lublin  – sprzęt agd lublin