Meble salonowe

Salon to najbardziej reprezentatywna część domu lub mieszkania. Tu spotykamy się w rodzinnym gronie, pijemy kawę z przyjaciółmi lub odpoczywamy po trudach dnia codziennego.

Aranżacja przestrzeni dziennej nie należy do rzeczy łatwych. Tu nie ma miejsca na przypadkowość, chaos i bezguście. Musimy zastanowić się jakie są nasze potrzeby, aby wnętrze było dopasowane do domowników i służyło przez wiele lat.

Czy salon w stylu klasycznym może być nowoczesny? Oczywiście! Podstawą klasycznej aranżacji salonu jest wygodna, prosta w formie kanapa, fotele oraz stolik kawowy. Najbardziej tradycyjnym zestawieniem kolorystycznym są beże, brązy oraz biel. Przede wszystkim są to kolory neutralne, które zestawione z każdym innym odcieniem potrafią stworzyć spójną, ciekawą przestrzeń.

Aby salon był miejscem nie tylko stylowym, ale i komfortowym zadbaj o to, aby znalazły się w nim stylowe i praktyczne szafki oraz ponadczasowa, funkcjonalna komoda. Nowoczesne, minimalistyczne wnętrza to idealne miejsce dla zgrabnych, wysokich szafek z szufladami o starannym wykończeniu, z oryginalnymi uchwytami i unikatowymi frontami.

A może wolisz nowoczesne, geometryczne regały i półki o zaskakujących formach? Wśród mebli do salonu znajdziesz m.in. nowoczesne komody na nóżkach – funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, pojemne i ustawne.

Stylowe białe komody to propozycja dla miłośników dobrego smaku, osób wymagających i ceniących nawiązania do modnego stylu skandynawskiego.

Twój salon jest dla Nas wyzwaniem! Chętnie stworzymy dla Ciebie to wyjątkowe miejsce.

 

meble na wymiar lublinmeble kuchenne lublinmeble łazienkowe lublinmeble salonowe lublinszafy lublingarderoby lublinmeble biurowe lublinmeble sklepowe lublinmeble nietypowe lublinsprzęt agd lublin