Meble sklepowe

… a gdyby tak wystawa wywoływała pragnienie zakupu od pierwszego wejrzenia, a strefa promocji potęgowała to uczucie z efektem transakcji?

 

Meble sklepowe powinny być jak skuteczny sprzedawca, który pracuje na okrągło i nigdy nie prosi o podwyżkę.

Ekspozycje sklepowe z kolei to super-sprzedawcy do zadań specjalnych, którzy w okamgnieniu koncentrują uwagę oraz zmieniają zainteresowanie w zapytania ofertowe lub przyjemny impuls zakupowy.  Właśnie z tego względu zamówienie ekspozycji nie należy postrzegać jako wydatek, lecz inwestycję.

Pytanie brzmi, jakie czynniki decydują o magnetycznym efekcie promocji lub nowości, który zmienia się w pragnienie zakupu?  Co sprawia, że w kilka sekund można zyskać potencjalnego klienta lub natychmiast go stracić? W jaki sposób eksponować best sellery, a jak produkty o wysokiej marży?

Znamy odpowiedzi na te pytania!

Jak zwykle sukces tkwi w szczegółach, a wszystko zaczyna się od podwójnie przemyślanej koncepcji oraz ekspozycji idealnie wkomponowanej w przestrzeń naszych Klientów.

– Strefa przy kasie jest miejscem, w którym osoby odwiedzające mają zakończyć wizytę w twoim sklepie. Dlatego powinna być zaprojektowana w sposób przyjazny i funkcjonalny dla klienta.

– Kasa jest nie tylko miejscem dokonywania płatności za zakupy, ale również przestrzenią do sprzedaży. Zastanów się, która forma ekspozycji produktów przykasowych będzie odpowiednia dla twojego sklepu biorąc pod uwagę nie tylko rodzaj prezentowanych towarów, ale również dostępną przestrzeń.

– Zadbaj o doświadczenie zakupowe klienta czekającego w kolejce do kasy. Pamiętaj, że ostatnie chwile spędzone w sklepie będą tym, co klient będzie pamiętał przy następnej wizycie.

Jeśli szukasz doświadczonego partnera, który pomoże Ci w zaprojektowaniu twojego sklepu
w przemyślany sposób, skontaktuj się z nami.

 

meble na wymiar lublinmeble kuchenne lublinmeble łazienkowe lublinmeble salonowe lublinszafy lublingarderoby lublinmeble biurowe lublinmeble sklepowe lublinmeble nietypowe lublinsprzęt agd lublin