O nas

Zaufaj firmie, która:

Siedziba

ma swoją siedzibę gdzie spotyka się z klientami

Gwarancja

podpisuje umowę, wystawia FV, daje gwarancję.

Dokumentacja

do każdego zamówienia tworzy pełną dokumentację projektową

Jakość

dba o jakość oraz detale realizowanych zamówień

Ukierunkowanie na Klienta

jest elastyczna i dopasowuje się do potrzeb Klientów

Opinie

ma wielu zadowolonych klientów i pozytywnych opinii

Dlaczego my?

 

Siedziba

Posiadamy własne biuro, stolarnię oraz lakiernię. Na miejscu mamy ekspozycję mebli, drzwi oraz sprzętu AGD. Przy naszej siedzibie znajdują się bezpłatne miejsca postojowe.

Kompleksowa obsługa

W naszej ofercie oprócz mebli znajdą Państwo również drzwi oraz sprzęty AGD. Dzięki temu kompleksowo urządzimy Państwa wymarzone mieszkanie wraz z znakomitym sprzętem znanych marek. Znaczna większość proponowanych przez nas urządzeń objęta jest 5 letnią gwarancją.

Materiały

Nasze meble produkujemy z płyt o grubości 18mm (fronty 19mm). Ponadto wykorzystujemy materiały wyróżniające się na tle innych firm. Bardzo ważna jest dla nas jakość i trwałość naszych mebli.

Projekty

W naszej firmie pracują doświadczeni projektanci, którzy zapewnią nieszablonowe projekty idealnie dopasowane do Państwa upodobań . Projekty tworzymy na legalnym i profesjonalnym oprogramowaniu PRO 100. Projekt zawsze wykonywany jest bezpłatnie.

Etapy współpracy

Spotkanie

Podczas pierwszego spotkania nasz doradca wykona w Państwa pomieszczeniu niezbędne pomiary oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące wykonania mebli na wymiar. Ponadto weźmie on pod uwagę umiejscowienie instalacji elektrycznych, hydraulicznych i gazowych aby sprawdzić czy trzeba wprowadzić zmiany potrzebne do realizacji projektu. Na tym etapie precyzujemy oczekiwania, tworzymy zarys projektu, dobieramy odpowiednie materiały i akcesoria oraz dokonujemy wstępnej wyceny.

Projekt

W tym kroku przedstawiamy oraz dopasowujemy projekt do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Jeżeli potrzebne są zmiany dotyczących podłączeń wody, elektryki czy kanalizacji w ramach osobnej umowy może je przygotować nasza ekipa remontowo-budowlana.Podczas takiego spotkania staramy się w jak najlepszy sposób dobrać materiały oraz zaproponować optymalne rozwiązania. Naszym priorytetem jest, abyście byli Państwo jak najbardziej usatysfakcjonowani z dokonanego wyboru. Po akceptacji projektu oraz wyceny następuje podpisanie umowy, konieczna jest wtedy wpłata zaliczki, wynoszącej 40%.

Realizacja

W ostatnim etapie przystępujemy do produkcji mebli. Podczas całego procesu realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Czas realizacji jest zależny od indywidualnych ustaleń. Po wykonaniu mebli zapewniamy ich transport, a perfekcyjnie wykonany montaż stanowi zwieńczenie całego procesu. Mamy nadzieję, że Państwa zadowolenie zaowocuje rekomendacją naszej firmy wśród rodziny, przyjaciół i znajomych. Po zakończeniu całego procesu zapewniamy kompleksową obsługę po-sprzedażową.